ktuálně hledáme vhodné uchazeče na pozice:

Mistr výroby

Požadované znalosti:

  • Střední odborné ve strojírenství, maturita výhodou
  • Praxe na CNC frézách, soustruzích
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky výhodou
  • Ochota práce s lidmi, vedení lidí

Popis pozice:

  • Mistr CNC dílny – frézy 10-12 podřízených
  • A zároveň mistr dílny – soustruhy 8 – 10 zaměstnanců

Nástup, co nejdříve.

Podmínky:

  • Práce na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na obědy ve výši 55% ceny oběda
  • Mzda bude sdělena na základě osobního pohovoru

Pracovník skladu/dispečer výroby

  • SOU strojírenské výhodou
  • Praxe ve strojírenské výrobě, popř. skladu výhodou

  • Práce ve výrobním skladu
  • Rozvoz materiálu k jednotlivým strojům
  • Práce vhodná pro muže – z důvodu manipulace s materiálem (občasné řezání materiálu)
  • Administrativně je nutno pracovat s výdejkami materiálu

Podmínky:

Operátor CNC frézovacího centra

Požadujeme:

  • znalost obsluhy CNC strojů, znalost řídicího systému Heidenhain
  • minimálně vyučen, nejlépe strojírenský obor
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Operátor CNC soustruhu

Požadujeme:

  • znalost obsluhy CNC strojů, znalost řídicího systému Fanuc

Požadujeme:

  • znalost obsluhy CNC soustruhu SP280, znalost řídicího systému Siemens

Na pozicích operátorů CNC je v současné době dvousměnný provoz.

Nabízíme rekvalifikace pro obory CNC soustružník; CNC frézař

pro uchazeče se zájmem o práci na pozicích CNC soustružník, CNC frézař bez vzdělání v oboru

  • ochotu učit se nové věci
  • technické myšlení
  • manuální zručnost

Podmínky nástupu budou sděleny při osobním pohovoru.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, kontaktujte nás prosím:

Jitka Smrčinová; smrcinova.jitka@teslamv.cz  telefon: +420 730 140 450;  mobil: +420 603 299 025
nebo použijte náš kontaktní formulář.

Kontakt

Sídlo společnostiVýrobní závod
TESLA Mladá Vožice a.s.TESLA Mladá Vožice a.s.
Rubeška 215/1Táborská 445
190 00 Praha 9391 43 Mladá Vožice
IČO 28953126IČO 28953126
DIČ CZ28953126DIČ CZ28953126
+420 730 140 450+420 730 140 450
info@teslamv.czinfo@teslamv.cz

Kde nás najdete

Mapa webu

Google+